O mně

O MNĚ

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ

Klienti u mě často oceňují kombinaci velké míry empatie a pochopení a současně logicko-analytického přístupu. Více než 20 let se věnuji rozvoji lidí v oblasti komunikace a porozumění a současně mám technické univerzitní vzdělání v oblasti vývoje hi-tech technologií.

Od roku 1997 se věnuji vzdělávání a oblasti rozvoje osobnosti. Od roku 2002 pracuji v top managementu soukromého, veřejného i neziskového sektoru. Ve své dlouholeté manažerské praxi jsem při vedení různorodých organizací a týmů získal cenné zkušenosti v oblasti leadershipu, koučinku, strategickém a projektovém řízení nebo facilitaci. Rád se však pohybuji i v ryze netechnických oblastech, vzdělávání, kreativním průmyslu nebo v pomáhajících profesích. Při práci s klienty využívám koučovací přístup a zážitkově reflektivní metodu.

Jsem certifikovaný Brain-based kouč NeuroLeadership (koučování na základě poznatků o fungování lidského mozku) s certifikací International Coach Federation. Jako kouč se zaměřuji na vyšší a střední management společností a podnikatele. Rád však koučuji každého klienta, který má zájem se rozvíjet a pracovat na sobě.

PRACOVNÍ ZAMĚŘENÍ

Brain-based kouč, facilitátor, lektor, konzultant

CERTIFIKACE

• NeuroLeadership – Brain-based coach
professional
• Certifikace ICF – Professional Certified
Coach

POČET HODIN KOUČOVACÍ PRAXE

300+

SPECIALIZACE V KOUČOVÁNÍ

Executive a Management koučink, výkonnostní
koučink, koučování změny

MOŽNÉ OBLASTI ZAMĚŘENÍ

• komunikace, vedení lidí, týmu, organizace
• rozhodování
• sebedůvěra, sebepoznání
• dosažení výkonnostních cílů, realizace změny

KOUČOVACÍ JAZYK

Čeština

POJĎME SE SEZNÁMIT

Jednoduše mi napište nebo zavolejte a domluvíme se.

+420 603 477 447

Těším se na setkání!